02-06-2017

BELEVINGSPROGRAMMA MIDZOMERNACHT EVENT 2017

Belevingsprogramma |

Beauty & Wellness |

12.00 uur Beauty demo – Midzomer facial
13.00 uur Rasul – Traditioneel Oosters reinigingsritueel - € 5,00 (max. 16 personen)
13.00 uur Beauty demo – Indiase hoofdmassage
14.00 uur Tibetaanse klankschalensessie - € 2,50 (max. 10 personen)
15.00 uur Beauty workshop – Een frisse blik - € 5,00 (max. 6 personen) 
16.00 uur Beauty demo – Midzomer facial
16.00 uur Berkentak sessie - € 2,50 (max. 10 personen)
17.00 uur Beauty workshop – Een frisse blik - € 5,00 (max. 6 personen)
18.00 uur Beauty demo – Midzomer facial
18.00 uur Rasul – Traditioneel Oosters reinigingsritueel - € 5,00 (max. 16 personen)
19.00 uur Tibetaanse klankschalensessie - € 2,50 (max. 10 personen)
20.00 uur Beauty demo – Indiase hoofdmassage
21.00 uur Berkentak sessie - € 2,50 (max. 10 personen)
22.00 uur Rasul – Traditioneel Oosters reinigingsritueel - € 5,00 (max. 16 personen)
23.00 uur Tibetaanse klankschalensessie - € 2,50 (max. 10 personen)

Event aanbieding |     Midzomer Facial
            Een ontspannende gezichtsbehandeling, inclusief reiniging en gezichtsmassage
            € 22,50 (duur: 25 minuten)

Onze Beautydames zijn de gehele dag aanwezig (tot 22.00 uur), natuurlijk kunt u ook bij ze terecht voor reguliere behandelingen.

Een Indiase hoofdmassage, ontspannigs-, Ayurvedische- of een andere massage……er zijn de gehele dag diverse masseurs aanwezig. Informeer bij de receptie naar de mogelijkheden en beschikbaarheid

Culinair |
Zaterdag 17 juni |
De keuken van ons à la Carte restaurant zal tot 21.00 uur geopend zijn.
Vanaf 23.00 uur zal buiten het foodcourt geopend zijn.

Foodcourt |
Anti pasta | bruchetta geitenkaas, bruchetta Camembert, zalmrolletje met
roomkaas en komkommer, spiesje Caprese & spiesje Seranoham met meloen.- € 5,00*
Saté |    spies kipsaté, atjar en kroepoek - € 5,00*
Bietenburger | vegetarische burger van rode bieten met guacamole en rode ui - € 5,00*
Pita Gyros| pita broodje met gyrosvlees en tzatziki - € 5,00*
*Muntjes voor het foodcourt zijn verkrijgbaar bij de receptie
Bert`s wijnbar | heerlijke wijntjes proeven bij Bert - € 3,50

Zondag 18 juni | 
06.00 uur – 10.00 uur    ontbijt    buffet                                                      € 7,50
10.00 uur – 23.00 uur    lunch, diner, bites & snacks

Entertainment |
Peter de Jonge - Troubadour - Peter zal met zijn gitaar en prachtige stem de avond 
                                                 opluisteren met gezellige, gevoelige en mooie liedjes.
Rinia Hanoman - Tarotkaarten - Wat hebben de kaarten voor u in petto.
Lasershow - rond middernacht zal er een lasershow plaatsvinden
Live muziek - diverse gasten en personeelsleden zullen u muzikaal vermaken
Kampvuurverhalen - neem plaats bij het kampvuur en luister……John vertelt

Opgietingen |
Buitensauna |                                                                      
zaterdag 17 juni                                                                  
11.30 uur        Maurice Tukker                                            
13.00 uur        Fenny Wolf                                                  
14.30 uur        Wouter Zijlman                                            
16.00 uur        Linda Vosselman                                         
17.30 uur        Wim Moesman                                            
18.45 uur        Harry Pelkman                                             
20.00 uur        Rob Breeman                                             
21.15 uur        Monique van der Wolf & Raymont Longayroux
22.30 uur        Piet Oostwal
23.45 uur        Rob Gommans
01.00 uur        Sanne Wouters & Tom Peters
02.15 uur        Paula Verhoef & Mo Amghar
03.30 uur        Aufguss Party

Panoramasauna |
zaterdag 17 juni                       
12.00 uur     Monique van der Wolf
14.00 uur    Wim Moesman
16.45 uur    John den Boef
18.15 uur    Gerda Kennedy
19.30 uur    Maurice Tukker
22.00 uur    Alain Maes
00.30 uur    Anita Brottemsmo

Buitensauna |
zondag 18 juni                        
07.00 uur        Monique van der Wolf                            
08.30 uur        Gerald Snellink                   
10.00 uur        Sanne Wouters
11.30 uur        Paula Verhoef & Barry Jacobs
14.00 uur        John den Boef & Gerda Kennedy
16.00 uur        Rob Gommans
19.00 uur        Anita Brottemsmo
21.00 uur        Anita Brottemsmo                     *wijzigingen onder voorbehoud